Kurumsal

Close

Destek Formu/Support Form

Sorununuzu gidermek için hemen sizi arıyalım!

  TEMSA – KOMATSU YETKİLİ SERVİSİ / FORKLİFT SATIŞ ve YEDEK PARÇA BAYİİ

  KOMATSU İŞ MAKİNALARI YETKİLİ SERVİS VE YEDEK PARÇA BAYİ

  Delta iş makinaları, Temsa iş makinalarının yedek parça bayisi ve yetkili servisidir, bunun yanı sıra forklift satışı da yapmaktayız. Tecrübeli profesyonel tam donanımlı teknik kadrosuyla Komatsu üzerinde uzmanlaşmış, servis olarak işinin hakkını veren Ankara Merkez ve Kdz Ereğli`deki şubesiyle Komatsu iş makinaları satış sonrası hizmetlerle ilgili her konuda Komatsu kullanıcılarının çözüm ortağıdır.

  Müşterilerimiz, çok yüksek maliyetlere satın aldığı iş makinalarından daha fazla iş, daha fazla verimlilik, daha fazla uzun ömür beklemektedir. Sorunlarının hızlı çözülmesi, bakım ve onarım maliyetlerinin düşürülmesi önem kazanmıştır. Uzun yıllara dayanan tecrübemiz ve sektördeki yerimiz müşterinin markamıza ve servisimize sadakatini oluşturmuştur.
  İş ve ticaretin yanı sıra özel dostluklar kurarak karşılıklı güven dolu dayanışmayla giderek çıtamızı yükseltmekteyiz. Biz bu konuda işimizi ehil yapan ekibiz. Teknik ekibi güçlü ve eğitimli kadroya sahibiz. Yedek parça bulunabilirliği en yüksek stoklara sahibiz.

  Delta İş Makinaları çalışanları, Komatsu iş makinaları üzerinde uzmanlaşmış kadrosuyla Komatsu servis, yedek parça ve satış departmanlarıyla geçmişte olduğu gibi her zaman güvenin simgesidir.
  Delta iş Mak. olarak başarılarla dolu 16 seneyi geride bırakırken geldiğimiz bu noktayı bir sonuç değil yeni atılımlar yapmanın başlangıcı olarak görüyoruz. Güveninizden aldığımız güçle elde edeceğimiz yeni başarıların gururunu birlikte paylaşmak dileğimizle.

   

   

  ALMIŞ OLDUĞUMUZ ÖDÜLLER

  Nasıl Yardımcı Olabilirim?
  Contact Us

  Delta İş Makinaları
  0533 282 82 86