Akıllı Çözümler

Close

Destek Formu/Support Form

Sorununuzu gidermek için hemen sizi arıyalım!

   

  Komatsu İş Makinaları için tasarlanan uydu sistemi KOMTRAX, Temsa Güvencesiyle Türkiye’de!

  Temsa, 1983 yılından bu yana distribütörlüğünü yaptığı Komatsu İş Makinaları tarafından geliştirilen Makina Takip ve Yönlendirme Sistemi Komtrax teknolojisini Türkiye’ye getirdi. Komtrax, Komatsu İş Makinaları filosunu internet üzerinden sürekli takip ederken sahadaki çalışmaların hızlı, güvenli ve kesintisiz bir şekilde devamını sağlıyor. Araştırma ve geliştirme çalışmalarına her yıl 600 milyon dolarlık bir bütçe ayıran ve sektördeki teknolojik yenilikleri başarı ile hayata geçiren Komatsu, iş makinalarının sahadaki takibini kolaylaştıran ve verimliliği artıran yepyeni bir teknolojiye imza attı: Komtrax Makina Takip ve Yönlendirme Sistemi. 1983 yılından bu yana Komatsu İş Makinalarını Türk sanayisinin hizmetine sunan Temsa A.Ş. de bu yepyeni teknolojiyi Türk sanayisi ile buluşturuyor. Komtrax; Avrupa, Asya ve Türkiye’yi kapsayan bir alanda internet üzerinden Türkçe olarak hizmet sunuyor.
  Komtrax Makina Takip ve Yönlendirme Sistemi, Komatsu İş Makinaları filosunun sayısal bir harita üzerinden sürekli takibini sağlar; hızlı, güvenli ve kesintisiz bir iş süreci yaratır. Komtrax üzerinden makina operatörünün çalışma saatlerini, bekleme süreleri ve performans-yakıt tüketimi değerlerine ulaşabilirsiniz. Makine monitöründen görülebilen anlık tüm verileri, siz makinadaymışsınız gibi görme imkanı sağlar. Bakım zamanlarını ve ihtiyaçlarını görerek yapılan bakımlarda kullanılan parçaların orijinal ve eksiksiz değiştirildiğini takip edebilirsiniz.

  Makinanız kaçırılıyor mu? Kaçak çalıştırılıyor mu? gibi endişelere karşın takibini Komtrax teknolojisi ile 7×24 saat yapabilirsiniz. Makinanızın geçmiş zaman dilimleri içerisinde nerede olduklarını görerek sevk edilecekleri yerleri kolaylıkla planlar ve gün içindeki dosya takibi ve telefon trafiğinden kurtulursunuz. Makinanın gecmiş arızaları ve bakımları hakkındaki gerçek ekspertizini yapabilir ve ikinci el değerini arttırabilirsiniz. Hemen servis, orijinal parça, çabuk arıza çözümü, arızayı Komtrax ile önceden görerek erken teşhis ile müdahale ederek servis garantisi ile çalışırsınız.

  KOMTRAX, herhangi bir yerde internet üzerinden bir bilgisayar yardımıyla kolayca kullanılır. Komtrax sisteminin makinaya montajı kolay olup devreye alınması hızlıdır. Bilgi transferi esnasında GPS ve Orbcomm iletişim sistemini kullanır. Komatsu İş Makinaları; maksimum verimlilik, dayanıklılık, düşük bakım maliyetleri, maksimum güvenlik ve kullanım rahatlığı gibi avantajları müşteriye sunar. Komtrax, kurumların sahadaki iş sürecini tek bir tuşla kolaylaştırıyor. İş makinalarının verimliliğini ve performansını artırmayı hedefleyen kurumların, Komatsu İş Makinalarına Komtrax taktırmaları yeterlidir .

   

   

  Nasıl Yardımcı Olabilirim?
  Contact Us

  Delta İş Makinaları
  0533 282 82 86